Bigstren 19376 Endoskop, inspekční kamera s 5m dlouhým kabelem, černá

TOP 25 v kategorii Příslušenství k vrtačkám

Bigstren 19376 Endoskop, inspekční kamera s 5m dlouhým kabelem, černá

Endoskop nejnovější generace s vlastní obrazovkou, kde se zobrazuje pohled kamery. Má velmi flexibilní a odolný kabel. Kamera má až 4 vyměnitelné hroty...
1 288 Kč
Doporučená nabídka 1M.cz první mobilní

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 4 541×Další informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v 1M.cz první mobilní

Za ty peníze super inspekční kamera. Pro moje potřeby dostačující. Kabel je dostatečně ohebný a zároveň pevný. Bonus je k tomu háček, zrcátko a magnet. To jsem zatím nevyužila. Pomohla mi vyřešit to co jsem vyřešit potřebovala.

• Dobrý obraz

Produkt nemá žádné parametry.

Má velmi flexibilní a odolný kabel.

Kamera má až 4 vyměnitelné hroty.

• Dobrý obraz